ul. Towarowa 9, Olsztyn

Przed Tobą zakup idealnie dopasowanej podłogi, paneli lub drzwi do wymarzonego domu lub mieszkania? Szukasz sklepu, w którym znajdziesz wysokiej jakości produkty z atrakcyjnych cenach? Już dziś odwiedź Salon Fachowiec w Olsztynie!

Salon Fachowiec w Olsztynie zaprasza do odwiedzin

Klientów prywatnych i instytucjonalnych zajmujących się aranżacją domu lub mieszkania i poszukujących najlepszych rozwiązań wykończeniowych, zapraszamy do Salonu Fachowiec pod adresem ul. Towarowa 9 (teren Agromy) w Olsztynie. Naszą ekspozycję oglądać można codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00.

Najnowsze trendy dostępne w salonie w Olsztynie

Wiemy doskonale, że aranżacyjne wymagania naszych klientów są różne. Dlatego starannie stworzyliśmy bogatą ofertę, która odpowiada na pytania wszystkich z nich. W olsztyńskim salonie zachęcamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowaną strefą Swiss Krono, w której eksponujemy podłogi laminowane takich marek, jak Aurum, Platinium, Ferrum, Villeroy & Boch oraz UPline. W strefie Quick Step Diamond Store dostępne są z kolei liczne modele podłóg drewnianych, laminowanych i winylowych. Ciekawą propozycją są również podłogi drewniane Barlinek. Na osoby poszukujące drzwi, czeka ponad 80 skrzydeł, zgodnych z aktualnymi trendami, od takich producentów, jak DRE, Pol-Skone i Vasco.

Wygoda zakupów w Salonie Fachowiec w Olsztynie

Z myślą o wygodzie klientów, poza dogodnym parkingiem, oferujemy także usługę profesjonalnego transportu i fachowego montażu zakupionego towaru przez naszą wyspecjalizowaną ekipę. Umożliwiamy zakupy w atrakcyjnym systemie ratalnym oraz niezbędne pomiary u klienta. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zachęcamy do odwiedzin Salonu Fachowiec w Olszynie.

Dane kontaktowe:

Salon Fachowiec
ul. Towarowa 9
10-416 Olsztyn
Nr tel.: 89 512 27 48
fachowiec.olsztyn@drewnocentrum.pl
89 512 27 48
Godziny otwarcia:

Pon. - Pt.: 9.00-19.00
Sobota: 9.00-14.00

Mapa dojazdowa